Про нас

Lingua life

це ресурс для вивчення англійської, прекрасне середовище для тих, хто постійно працює над вдосконаленням свого рівня! Це можливість знайти собі подібних і таких крейзі фанатів англійської як і ми! Це – світ розваг, навчання, комунікації та емоцій. 

 

01.  Блог

На сторінках цього сайту ми ділимося нашими думками та ідеями, які стосують вивчення та удосконалення англійської. Викладання – наше покликання, тому  ми зважилися публічно ділитися нашими напрацюваннями

02. Онлайн курси

Ми розробили для вас, друзі, онлайн курси, які стануть чарівною паличкою, що допоможе розпочати зміни у вашому світі. Незалежно від того, де ви проживаєте у вас буде доступ до онлайн ресурсів.

03. Коучинг

Якщо у вас виникають труднощі на шляху опанування англійської – ми консультуємо індивідуально, проведемо вас за руку від самого початку і до досягнення саме вашої цілі.

Lingua Life

Чому ми?

Ми маємо колосальний досвід у викладанні (більше 7 років). Ми допомогли сотням студентів досягнути іх мети ( пройти спібесіду англійською, здати ЗНО та IELTS, подолати мовний барєр, покращити свою вимову, розібратися з граматикою. Насамкінець, ми даруємо їм віру в те, що вони можуть заговорити Англійською і спілкуватися вільно.

вдячних клієнтів

років досвіду

Засновники

Команда професіоналів

Пуравець Яна

CEO

Cпівзасновник Lingua life спільноти, автор онлайн курсів, language lover, блогер, бізнес  лейді, коуч 

 

Убога Іванна

CЕО

Співзасновник Lingua life спільноти, автор онлайн курсів, блогер, коуч, бізнес лейді

 

Lingua life

Нам довіряють


Вдоскональ свою англійську уже сьогодні

 

Напишіть нам

+380974060504

+380975306894
lingualife2014@gmail.com