На мій скромний погляд, YOUTUBE є цим унікальним, безкоштовним ресурсом. Є кілька важливих причин, які змушують мене так думати, і я маю намір поділитися з вами, мої дорогі. 

  1. По-перше,  YOUTUBE  може похвалитися коротенькими відео. Я вважаю, що 20 хвилин – це ідеальний час для щоденного перегляду навчального відео, навіть, якщо ви зовсім початківець. Вірю –  переглядати мовою, яку ви щойно почали опановувати,  50-хвилинне чи довше відео –  може здатися справжньою каторгою, тому короткий формат ютуб-блогерів швидше за все буде  вашим порятунком.

2. По –друге, який ще ресурс може похвалитися таким різноманіттям тем. YOUTUBE надає доступ до будь яких тем від фізики і закінчуючи кулінарією. Усі ці відео на теми, які вас цікавлять, можна переглянути без жодних труднощів  на англійській, ще часто є  можливість увімкнути субтитри.

3. По –третє, YOUTUBE – це безкоштовний доступ до живої мови. У вас є можливість слухати носіїв мови без жодних матеріальних затрат, ви можете поглиблювати свої знання у темі, яка вас цікавить, а разом з тим удосконалювати англійську, через власні інтереси, рости у вивченні мови. Погодьтеся – це цікавий варіант! Ви можете коментувати англійською під відео чи читати коментарі написані носіями мови. Вважаю це чудовою альтернативою платним курсам. 

Отже, YOUTUBE дарує величезні можливості для вдосконалення англійської: безліч відео, короткий їх формат та жива мова! Рада поділитися з вами моїм відкриттям – унікальним та безкоштовним ресурсом для вивчення мови. 

P.S. Мову найкраще вивчати не вивчаючи її! Коли людина переглядає новий відеорецепт англійською, вона не думає про мову, вона абсолютно занурена в процес приготування страви, англійська підхоплюється мимоволі. Якщо  у відео буде незрозуміле слово, і людина вирішить пошукати у словнику, то не заради англійської, а для того, щоб зрозуміти своє відео, яке її так цікавить.

Від себе щиро бажаю успіхів!