There is no elevator to success. U have to take the stairs

👉Якби ми не намагались хитрувати, але мусимо визнати той факт, що аби чогось досягнути в житті треба докласти до цього зусиль! 🏋🏻‍♀️Хоча ви тут можете посперечатись, але знаєте завжди керуюсь принципом ‚Easy come, easy go!’ Англійська теж вимагає наполегливості, системності, регулярності і терпіння!

І якщо вам хтось каже, шо вивчити мову, то‚раз плюнути‘ – lying!

👉There is no magic wand. We are living in reality! Take off your PINK glasses!
BUT there is a particular goal, enthusiasm, desire and persistence which make it work! They call it ‘Magic’.

🧚🏻‍♀️ Тож давайте творити магію разом following the principles below 👇

💡НЕ ПЕРЕКЛАДАЙТЕ

Навчіться пояснювати слова англійською, бо навіть якщо ви забули раптом як перекласти слово англійською, то точно зможете пояснити його і не пропадете десь там далеко і знайдете спільну мову з іноземцем.

💡 ПЕРЕФРАЗОВУЙТЕ
Припустимо, ви не знаєте як сказати англійською ‚позичити‘, і тут ви ‚зависли’, але ж ми сміливо можемо замінити його на ‚взяти на певний час‘. Наприклад:
‚ Could I borrow your laptop for a couple of days?’ – «Чи можу я позичити твій ноутбук на декілька днів?»
трансформується у
‚Could I take your laptop for a couple of days?’ – ‘Чи можу я взяти твій ноутбук на декілька днів?‘
Таким чином ми не втратимо фактично змісту і будемо ближче на крок до нашої цілі – вільно розмовляти англійською.

💡 ВЧІТЬ напам’ять ТЕКСТИ,

бо це дає можливість запам”ятовувати граматичні конструкції, фрази і видавати готові форми коли треба, а не думати українською чи російською і потім якось то ліпити і як результат виходить якась фігня англійською.

💡 REHEARSALS

Час говорити з собою, якби стрейндж то не звучало! Переказуйте самі собі, так звана репетиція і не бійтеся, що у вас там шось буде неправильно, будуть помилки! Нехай, але у вас хоч шось буде! І обов`язково складайте невеличкий план!

💡 ЧИТАЙТЕ ВГОЛОС

Обов`язково! Працюйте над вимовою, перевіряйте слова на pronunciation, якщо невпевнені як то правильно прочитати! Прочитавши коректно один раз, ви однозначно запам’ятаєте слово forever! Бо дуже часто каменем спотикання є те, що ми не знаємо як то правильно прочитати і або завчаємо неправильно, або ж так і не потрапляє слово у нашу голівоньку! Також читання вголос допомагає збільшувати словниковий запас, особливо підходить тим людям, які краще сприймають інформацію на слух. Читайте вголос і уважно, це дасть вам можливість відслідковувати як вживаються часи, модальні дієслова чи артиклі.