5 порад для тих, хто хоче вивчити мову

Вивчення іноземних мов зокрема англійської стає все більш популярними. Недарма, адже володіння мовою полегшує процес подорожування самостійно чи додає вам бонуси у процесі пошуку роботи, ба більше, це майже гарантія більш оплачуваної роботи. Тож переваг багато , але з чого почати. Я виділила кілька порад і дуже сподіваюся вони допоможуть вам!

1. Бажання 
2. Час 
3. План 
4. Рівень 
5. Підручники

1. Першим і найважливішим буде ваше БАЖАННЯ, ваша внутрішня мотивація. Тільки з великим бажання ви зможете досягнути очікуваних результатів.

2. Окрім вашої мотивації, не менш важливим є ЧАС.
Потрібно виділити час на опануванням нової мови, тож обдумайте скільки часу ви матимете. У вас же ж інші справи є: сім’я , робота, навчання. Оцініть реально скільки часу кожного дня ви зможете присвятити на вивчення мови, бо бажання замало, відверто кажучи. Якщо немає часу на навчання з бажанням далеко не заїдете ????. Пам’ятайте Час це ваш головний ресурс.

3. Наступним пунктом, як на мене, є ПЛАН. Як ви хочете вивчати мову: самотужки чи з тютором , он-лайн чи на реальних заняттях , з групою чи індивідуально.

4. Наступна порада – визначіть свій рівень ( можна пройти на нашому сайті) або он-лайн. Доступних тестів багато, але відверто кажучи, не усі тести онлайн точно можуть визначити ваш рівень. Часто тести спрямовані на визначення тільки рівня володіння граматикою, але важливо оцінити рівень спілкування, лексику, письмо та сприймання на слух. Рівень володіння мовою має значення для підбору навчальних матеріалів та навчаня у групах .

5. Останньою, та не менш важливою порадою є підбір ПІДРУЧНИКІВ. Сьогодні розвивається навчальна література , як ніколи раніше, книжкові полиці рясніють новинками, але як серед цього різноманіття обрати правильну літературу для себе . Якщо ви бажаєте вивчити самотужки доведеться знайти граматичний підручник , підручник для лексики відповідного рівня, які часто використовуються додатково до підручника студента!

Дуже сподіваюся у вас вийде! 
Успіхів Вам!
#